Oferta

Sklejka szalunkowa to płyta drewnopochodna, która składa się ze sklejonych, sprasowanych ze sobą cienkich warstw drewna tzw. fornirów. Zawansowany technologicznie proces tworzenia takiej płyty, sprawia, że staje się ona bardzo wytrzymała. Cechują ją podwyższona odporność na działania niepożądane tj. wodę, temperaturę i uszkodzenia mechaniczne. Sklejka szalunkowa z wielu względów jest korzystniejszą alternatywą dla płyt desek litych, OSB i MFP.

Sklejki szalunkowe stosowane są głównie w budownictwie przy wykorzystaniu technologii lanego betonu i deskowań, tj. przysystemach szalunkowych, Zastosowana w systemach szalunkowych powierzchnia sklejki wykorzystywana jest jako element kształtujący i przytrzymujący masę betonową. Specjalna powierzchnia sklejki szalunkowej daje możliwość bezproblemowego zdejmowania szalunku i sprawia, że uzyskany beton ma gładką powierzchnię.

W naszej ofercie posiadamy bogaty wybór nowych i używanych, wysokogatunkowych sklejek szalunkowych. Dla naszych klientów zapewniamy dogodny transport na terenie całego kraju.